BOYA TÜRKİYE HAKKINDA

Boya Türkiye distribütörlüğünü 2014 yılından bu yana elinde tutan Kayalar Elektronik Bilgisayar San. Ve Tic. Ltd. Şti. geniş bayi ağı ile BOYA ürünlerini tüm Türkiye tarafından tanınmasını sağlamıştır. Fotoğraf ve Video ekipmanları alanında önemli bir yere sahip olan firma 2004 yılından günümüze faaliyetlerini sürdürmektedir. 2014 yılında gerçekleşen BOYA birlikteliği ile müşterilerine mükemmel ses deneyimini uygun fiyata sunmaya başlamıştır.

Yüksek kalite mikrofonları ve bu mikrofonlara ait aksesuarları ile gerçek ses ve performansın bir araya geldiği BOYA markası resmi Türkiye distribütörü Kayalar Elektronik Bilgisayar San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizler de müşterilerinizle BOYA mikrofonların muhteşem ses deneyimini yaşamak istiyorsanız bayi ağımıza katılmak için bize ulaşmanız yeterli.

İletişim bilgileri vs vs.

Yüksek kalite mikrofonları ve bu mikrofonlara ait aksesuarları ile gerçek ses ve performansın bir araya getiren BOYA markasının Türkiye’deki resmi tek distribütörü Kayalar Elektronik Bilgisayar San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak bayi ağımıza katılmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Online Satış Kanallarımız